Korektor kladivkových prstov Toes Support

€5,70 / pár
NA SKLADE

Rozlúčte sa s nepohodlnými kladivkovými prstami v topánkach! Naša geniálna pomôcka vám pomôže upravit kladivkové prsty tak, aby ste si mohli užívať bezbolestnú prechádzku.

  • Elegantne oddelí druhý, tretí a štvrtý prst
  • Minimalizuje riziko vzniku odrenín, pľuzgierov a mozolov medzi prstami
  • Jemne zdvihne špičky kladivkových prstov, aby ste sa vyhli nepríjemným zraneniam pri chôdzi
  • Pomáha uvoľniť svaly prstov a prináša úľavu pri každom kroku

Univerzálna veľkosť, ktorá sa hodí pre chodidlá od EU 36 až EU 44

V balení nájdete 1 pár, ktorý je vhodný pre obidve nohy - ľavú aj pravú

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte revolučný korektor Toes Support na kladivkové prsty

Bojujete s bolesťou pri bežných aktivitách, ako je nákup v obchode za rohom alebo prechádzka v parku? Vaše nohy tvorí až 26 malých kostičiek, ktoré spolu s klbami, šľachami a väzivami ovplyvňujú vašu pohybovú schopnosť. Ponúkame rýchle a efektívne riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa bolesti - korektor Toes Support na kladivkové prsty!

Zmierte záťaž vašich nôh

Kladivkové prsty môžu spôsobiť veľa nepohodlia. Nezanedbávajte starostlivosť o vaše nohy. Vyberte si správnu veľkosť topánok, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. V počiatočných štádiách môžu byť užitočné vložky do obuvi a rôzne gymnastické cvičenia, ktoré môžu predísť vzniku kladivkových prstov. Tieto cvičenia nielen posilnia svaly nôh, ale aj zmieria vašu bolesť.

Vyskúšajte korektor Toes Support na kladivkové prsty

Korektor Toes Support je špeciálne tvarovaná pomôcka, ktorá vám pomôže zbaviť sa bolesti spôsobenej trením klbů prsta o obuv. Pomáha aj pri bolestiach pod prstami alebo v prednej časti nohy. Jeho mäkký materiál je príjemný na dotyk a ľahko sa prispôsobí tvaru vašich prstov. Tento gélový korektor je ideálny aj do tesnej obuvi. Nečakajte, kým problém s kladivkovými prstami pokročí a jediným riešením bude operácia. S korektorom Toes Support sa môžete cítiť lepšie už dnes.

Ako funguje korektor Toes Support?

Korektor Toes Support sa jednoducho nasadí na 2., 3. a 4. prst nohy. Prsty prevlečiete cez očko, čím sa vyplní voľný priestor pod kladivkovým prstom. Korektor dokonale zapadá medzi brušká prstov a chodidlo. Jeho mäkká gélová podpora zabezpečuje pohodlnú chôdzu bez bolesti. Objednajte si korektor v tvare slzy pre pravú alebo ľavú nohu a zbavte sa bolesti spôsobenej kladivkovými prstami!

Balenie obsahuje 1 pár (na pravú aj ľavú nohu)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: