Ortopedické vložky pre deti Kaps Ortica

€11,20 / pár
Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vložky pod päty na korekciu postavenia päty a úľavu pri rýchlom raste dieťaťa

  • Mierna podpora priečnej klenby
  • Výrazná podpora pozdĺžnej klenby
  • Hlboké pätové lôžko pre správny došľap dieťaťa

Detailné informácie

Podrobný popis

Vložky pre deti na klenbu a pätu Kaps Ortica

Sú ortopedické vložky na formovanie pozdĺžnej klenby chodidla dieťaťa.  Vložky Kaps Ortica majú prehĺbené pätové lôžko, ktoré koriguje postavenie päty v topánky, tak aby pri došľape nedošlo k jej vbočeniu / vybočeniu.

Kombinácia podpory klenby a hlbokého pätového lôžka pomáha uľaviť od napätia, pichania, bolesti v oblasti päty a klenby chodidla. (bolesť typická pre rýchly rast).

Povrch vložiek Kaps Ortica

Pre pohodlnú chôdzu je dôležitý kvalitný poťah vložiek. Model Ortica je potiahnutý ovčou usňou, ktorá prešla spracovaním s použitím prírodných prípravkov. Koža má tú výhodu, že absorbuje vlhkosť z chodidiel a je mimoriadne odolná. Dôkladne vypracovaná koža ako v prípade vložiek Relax pomáha predchádzať vzniku otlakov a oderov na chodidlách.

Ak hľadáte pre dieťa vložky s ortopedickou podporou a hlbokým pätovým lôžkom, vyskúšajte Kaps Ortica

  • Tvarujú klenbu chodidla
  • Pomáhajú uľaviť od bolesti pri rýchlom raste dieťaťa
  • Korekcia postavenia päty pri došľape

Balenie: obsahuje 1 pár

Veľkosť: od EU 18 až do EU 35

Materiál / zloženie: useň, guma

Čo ak vložky Kaps Relax neprinesú želaný výsledok?

Našu ponuku produktov  sme zostavili na základe pozitívnych skúseností zákazníkov a ich referencii. Produkty, na ktoré sa zákazníci sťažovali alebo ich reklamovali sme stiahli z predaja. Ponuku stále dopĺňame o overené produkty, ktoré zlepšia každodenné pohodlie ľudí s problematickými chodidlami.

Ak sa stane, že Vám vložky Kaps Relax neprinesú želaný výsledok, berieme za to plnú zodpovednosť. U nás vo FeetExpert.sk máte až 30 dní na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. V praxi to znamená, že ak si u nás objednáte produkt a neprinesie Vám želaný benefit, môžete nám ho do 30 dní od dňa prevzatia vrátiť a my Vám refundujeme peniaze. V eshope FeetExpert.sk nakupujete bez rizika!

Ako si môžem objednať?

Vo FeetExpert.sk sa snažíme aby ste mohli objednať jednoducho a rýchlo.

Pre rýchlu a jednoduchú objednávku môžete využiť tieto spôsoby:

  • Objednajte si produkty priamo eshope FeetExpert.sk
  • Telefonicky na čísle 02/22200105
  • Emailom na info@feetexpert.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: