Ortopedické vložky Kaps Shock Absorber Pecari

€29,70 / pár
VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vložky Kaps Shock Absorber Pecari

Sú ortopedické vložky s podporou priečnej klenby (tvar slzy) a pozdĺžnej klenby chodidla. Vložky Kaps Shock Absorber Pecari majú v oblasti pätového lôžka latexovú ochranu pätovej kosti.

V prípade vložiek Kaps Shock Absorber Pecari má vrstva latexovej peny takmer dvojnásobnú hrúbku. To znamená, že vložky lepšie chránia chodidlá a kĺby pred nárazmi. Extra tlmenie vám výrazne zlepší pohodlie v obuvi s tvrdou podrážkou. Na zlepšenie stability pri došľape je pätová časť vystužená plastovým skeletom.

Povrch vložiek Shock Absorber Pecari

Pre pohodlnú chôdzu je dôležitý kvalitný poťah vložiek. Model Kaps Shock Absorber Pecari je potiahnutý ovčou usňou, ktorá prešla spracovaním s použitím prírodných prípravkov. Koža má tú výhodu, že absorbuje vlhkosť z chodidiel a je mimoriadne odolná. Dôkladne vypracovaná koža ako v prípade vložiek Shock Absorber Pecari pomáha predchádzať vzniku otlakov a oderov na chodidlách.

Ak hľadáte vložky s ortopedickou podporou a zlepšeným tlmením nárazov: vyskúšajte Kaps Shock Absorber Pecari

  • Pôsobia proti plochým nohám
  • Pomáhajú chrániť chodidlá, členky, kolená a chrbticu pred nárazmi
  • Chránia pätovú kosť

Balenie: obsahuje 1 pár

Veľkosť: od EU 36 až EU 46

Materiál / zloženie: latexová pena, PVC, ovčia useň

Čo ak mi vložky Kaps Shock Absorber Pecari neprinesú želaný výsledok?

Našu ponuku produktov  sme zostavili na základe pozitívnych skúseností zákazníkov a ich referencii. Produkty, na ktoré sa zákazníci sťažovali alebo ich reklamovali sme stiahli z predaja. Ponuku stále dopĺňame o overené produkty, ktoré zlepšia každodenné pohodlie ľudí s problematickými chodidlami.

Ak sa stane, že Vám vložky Kaps Shock Absorber Pecari neprinesú želaný výsledok, berieme za to plnú zodpovednosť. U nás vo FeetExpert.sk máte až 30 dní na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. V praxi to znamená, že ak si u nás objednáte produkt a neprinesie Vám želaný benefit, môžete nám ho do 30 dní od dňa prevzatia vrátiť a my Vám refundujeme peniaze. V eshope FeetExpert.sk nakupujete bez rizika!

Ako si môžem objednať?

Vo FeetExpert.sk sa snažíme aby ste mohli objednať jednoducho a rýchlo.

Pre rýchlu a jednoduchú objednávku môžete využiť tieto spôsoby:

  • Objednajte si produkty priamo eshope FeetExpert.sk
  • Telefonicky na čísle 02/22200105
  • Emailom na info@feetexpert.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: