Ochranný návlek na päty Air

€5,90 / pár
NA SKLADE

Dierkovaný ochranný návlek na päty s hustou perforáciou pre lepšie dýchanie pokožky.

  • Prevencia pred otlakmi, mozoľmi a popraskaním pokožky na päte
  • Bezpečný a hygienický materiál TPE (termoplastický elastomér) vhodný na používanie v uzavretej obuvi
  • Veľkosť vhodná pre všetky dámske chodidlá

Balenie obsahuje 1 pár

Detailné informácie

Podrobný popis

Dôležitosť ochrany päty v uzavretej obuvi

Ochrana päty je kľúčová pre zdravie a pohodlie nôh, najmä v uzavretej obuvi. Päty, ako jedna z najviac zaťažovaných častí nohy pri chôdzi, vyžadujú adekvátnu ochranu:

Ochrana pred otlakmi

Otlaky a praskliny na päte sú častým dôsledkom trenia. Ochranné návleky efektívne znižujú trenie, čím chránia pokožku pred podráždením a vznikom otlakov.

Zvýšenie komfortu a pohodlia

Doplnková ochrana v podobe návlekov na päty prispieva k lepšiemu tlmeniu a znižuje tlak na päty, zvyšujúc tak pohodlie pri chôdzi.

Hygienické výhody

Návleky pomáhajú udržiavať pokožku suchú a zdravú, zabraňujú jej nadmernému vysúšaniu a praskaniu, čím prispievajú k lepšej hygiene nôh.

Prevencia zranení

Správne zvolená ochrana zabraňuje bolestiam a zraneniam spôsobeným dlhodobým nosením nevhodnej obuvi a zabezpečuje zdravie pokožky päty.

Predstavenie návleku Air na ochranu päty

Návlek Air ponúka komplexnú ochranu proti otlakom, pľuzgierom a prasklinám. Jeho unikátna dierkovaná štruktúra zabezpečuje pokožke dostatok vzduchu, čo predchádza poteniu a udržuje pokožku v optimálnom stave.

Zvážte ochranný návlek na päty Air ako investíciu do vašej pohody. Jeho použitie je jednoduché, a veľkosť univerzálna, vhodná pre každého. Nečakajte na vznik problémov a doprajte svojim päťám ochranu, ktorú si zaslúžia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: