Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu

€5,70 –20 %
Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu a
€5,70 –20 % €4,56 / pár
Do 3 pracovných dní u Vás

Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu. Kladivkové prsty na nohe majú typický ohnutý tvar, ktorý pri chôdzi spôsobuje dva problémy:

  • Bolesť v spodnej časti prstov
  • Otlaky a kurie oká na kĺboch prstov

Pomôcka korektor na kladivkové prsty rieši oba problémy. Gélová podpora v tvare slzy vyplní voľný priestor pod prstami a pôsobí tak proti bolesti prstov pri každom odraze. Prsty sú zároveň prekryté gélovými pásmi a nedochádza k ich odieraniu o obuv. (Nevznikajú otlaky ani kurie oká).

Korektor je určený pre ľudí s krivými alebo deformovanými prstami na nohe, ktoré sú pri chôdzi bolia a tvoria sa na nich otlaky.

5 dôvodov prečo si objednať korektor na kladivkové prsty s podporou prstov:

  • Pôsobí proti bolesti v spodnej časti prstov
  • Prevencia pred otlakmi a odermi na kĺboch prstov
  • Ochrana 2., 3., 4. prsta na nohe
  • Elastický materiál
  • Jednoduché a rýchle nasadenie

Univerzálna veľkosť vhodná pre ženy aj mužov

Rozmery: D: 7,4 cm, Š: 2,5 cm, V: 2,5 cm

Priemer otvorov: 1,5 cm (elastický materiál umožní natiahnutie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste už unavený z neustálej bolesti prstov a prednožia?

Trpíte aj pri každodenných činnostiach, akými sú cesta do supermarketu za rohom či prechádzka v parku? V nohách zohráva dôležitú úlohu až 26 malých kostičiek, ktoré spolu s kĺbmi, šľachami a väzivami vedú náš krok. Ponúkame vám rýchle riešenie, ktoré vám od bolestí uľaví – gélovú podporu kladivkových prstov!

Odbremeňte svoje nohy

Kladivkové (vykrivené) prsty trápia mnohých. Nezanedbajte starostlivosť o svoje nohy. Voľte správne veľkosti topánok, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. V počiatočnom štádiu sú riešením aj vložky a rôzne gymnastické cvičenia, ktoré môžu vzniku kladivkových prstov zabrániť. Špeciálne cvičenia vám nielen posilnia svaly na nohe, ale zmiernia aj vaše bolesti.

Vyskúšajte korektor kladivkových prstov s gélovou podporou

Korektor je špeciálne tvarovaná hmota, vďaka ktorej vás už kladivkové prsty nebudú viac trápiť. Prinesie vám komfort a odstráni bolesti spôsobené oderom kĺbu prsta o obuv. Podpora kladivkových prstov priaznivo pôsobí aj na bolesti pod prstami na nohe či v oblasti prednožia.

Poddajný materiál je príjemný na dotyk a poľahky sa prispôsobí tvaru vašich prstov. Gélový korektor je navyše vhodný aj do tesnej obuvi. Nečakajte, kým choroba pokročí a jediným riešením bude operácia. Vďaka korektoru sa môžete cítiť lepšie už dnes.

Ako korektor funguje?

Korektor si navlečiete na druhý prst nohy. Prst prevlečiete cez očko, čím sa voľný priestor pod kladivkovým prstom vyplní. Tvarovo korektor dokonale zapadá medzi brušká prstov a chodidlo. Mäkká gélová podpora spôsobí, že vaša chôdza bude pohodlnejšia a bez bolestí. Objednajte si korektor v tvare slzy pre pravú alebo ľavú nohu a rozlúčte sa s odratými kĺbmi a zbytočnou bolesťou!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: