Čierne kožené vložky Kaps Carbon black

€6,20 / pár
Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Do 3 pracovných dní u Vás Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tenké vložky s aktívnym uhlím proti zápachu a elegantným povrchom z kože

  • Zlepšia pohodlie chôdze v elegantnej obuvi
  • Neutralizujú silný zápach
  • Vhodné do spoločenskej a elegantnej obuvi

Detailné informácie

Podrobný popis

Kožené vložky s aktívnym uhlím proti zápachu Kaps Carbon black

Sú vložky určené do biznis elegantnej alebo spoločenskej obuvi. Vložky Kaps Carbon black majú spodnú vrstvu z mäkkej latexovej peny, ktorá rozkladá záťaž na veľkú plochu chodidla. Každý krok s vložkami Carbon je mäkký a nedochádza k bodovému preťaženiu na päte alebo brušku chodidla.

Súčasťou zloženia latexovej peny je aktívne uhlie, ktoré je známe schopnosťou neutralizovať aj silný zápach v uzavretej obuvi. Táto vlastnosť sa hodí najmä v uzavretej obuvi, v ktorej trávime denne dlhé hodiny.

V elegantnej obuvi je dôležitý aj vzhľad, preto sú vložky Kaps Carbon black potiahnuté kvalitnou a dôsledne vypracovanou kožou Pecari. Moderné spracovanie je zárukou toho, že čierna farba vložiek nezafarbí ponožky.

  • Zlepšia komfort chôdze v tvrdej elegantnej obuvi
  • Pôsobia proti preťaženiu päty a bruška chodidla
  • Elegantný, tmavý povrch z kože vhodný do luxusnej obuvi

Balenie: obsahuje 1 pár

Veľkosť: od EU 35 až 46

Materiál / zloženie: Pecari koža, latexová pena, aktívne uhlie

Čo ak mi vložky Kaps Carbon black neprinesú želaný výsledok?

Našu ponuku produktov  sme zostavili na základe pozitívnych skúseností zákazníkov a ich referencii. Produkty, na ktoré sa zákazníci sťažovali alebo ich reklamovali sme stiahli z predaja. Ponuku stále dopĺňame o overené produkty, ktoré zlepšia každodenné pohodlie ľudí s problematickými chodidlami.

Ak sa stane, že Vám vložky Kaps Carbon black neprinesú želaný výsledok, berieme za to plnú zodpovednosť. U nás vo FeetExpert.sk máte až 30 dní na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. V praxi to znamená, že ak si u nás objednáte produkt a neprinesie Vám želaný benefit, môžete nám ho do 30 dní od dňa prevzatia vrátiť a my Vám refundujeme peniaze. V eshope FeetExpert.sk nakupujete bez rizika!

Ako si môžem objednať?

Vo FeetExpert.sk sa snažíme aby ste mohli objednať jednoducho a rýchlo.

Pre rýchlu a jednoduchú objednávku môžete využiť tieto spôsoby:

  • Objednajte si produkty priamo eshope FeetExpert.sk
  • Telefonicky na čísle 02/22200105
  • Emailom na info@feetexpert.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: